Кошик
89 відгуків
Сезонные скидки на террасную доскуСКИДКИ
Домок ООО
+38098 270-1448
+380672351526
+380956744041
+380937001836

Bionik House (Україна)

1 2 ... 4

Деревина – це м'який, але досить міцний і улюблений багатьма матеріал для ремонту і будівництва.

Цей матеріал схильний до швидкого руйнування, гниття, а також знищення комахами.

Щоб цього не сталося, існує безліч спеціальних засобів захисту. Профілактичні засоби захисту просто необхідно наносити на паркет, дерев'яні віконні і дверні блоки, плінтуса і сходи, поручні і огорожі, лавки, альтанки, а також дерев'яні стіни будинків, щоб потім не довелося переробляти ремонт або змінювати деталі інтер'єру і екстер'єру.

Сьогодні на ринку будматеріалів представлено безліч різних засобів захисту деревини від таких виробників, як Bionik House ,  Altax, Байріс, Bona, Osmo і ін.

В першу чергу варто звернути увагу на лаки, що випускаються спеціально для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Лаки можуть бути на водній основі і акрилові, поліуретанові і термостійкі.

Для конструкцій, розміщених на вулиці, використовують лаки стійкі до механічних навантажень і УФ-променів, які захистять деревину від гнилі, цвілі і жучків.

Також існують лаки для внутрішніх деталей інтер'єру, меблів і паркету. Такі лаки повинні бути екологічними і стійкими до механічних впливів.

Виробники засобів для захисту деревини створили аквалазурь, яка миттєво висихає, практично зовсім не має запаху і відмінно підходить для захисту дерева всередині приміщень та на вулиці.

Просочення для дерева на водній основі висихає вже через годину після нанесення утворює шовковисте покриття, підкреслюючи текстуру дерева і приховуючи маленькі дефекти.

Ще одна просочення для дерева – це масло для дерев'яних виробів – засіб, яке проникає вглиб дерева, завдяки чому деревина продовжує дихати, однак при цьому стає водонепроникною. Цей засіб можна використовувати в лазнях і саунах, так як воно не створює захисної плівки і деревина на дотик стає дуже приємною, що важливо при контакті з тілом.

Також олія для дерева здатне надати виробу різні колірні відтінки.

Для дерев'яних і металевих дахів, шиферу, черепиці та цегли ідеально підійде фарба від Байріс, яка створює захисну плівку і забезпечує тривалу експлуатацію покрівлі і її естетичний зовнішній вигляд.

Слід зазначити, що різноманітні просочення і розчини, блакиті, лаки і фарби мають у своєму складі речовини, які надійно захищають деревину від всіляких комах, швидкого зносу і гнильних процесів.

При використанні професійних засобів для захисту деревини Ваш будинок стане неприступною фортецею.